Teisipäev, 23. märts 2010

Malaisiast tuleb saada Austraaliasse


Võtame siis viimaste päevade tegevused kokku :)

Jutt jäi vist pooleli seal, kus ma pidin linnuparki astuma. See muidugi jäi peale piletihinna nägemist ära :) Jalutasin pargis niisama ringi. Kohtasin vahvaid ahvipoisse, poisid jalutasid minuga pikka aega koos, olid päris julged! Käisin veel mingeid minihirvesid vaatamas. Neist kahjuks eriti muud ei mäleta, kui seda, et pisikesed olid nad küll.

Edasi läbi pargi rongijaama, rongiga Petronas Towersi juurde, kerge ringvaade ja kohustuslikud turistipildid, ning oligi aeg sättida oma 6 varvast suunaga lennujaamale.

Lend pidi kestma umbes 5 tundi. EasyJeti jobud olid muidugi lennuki tohutult istmeid täis toppinud, istusin põlved lõua all. Paar korda sain mõnuga jalad krampi ka ikka.

Peale magamata ööd ja Austraalia tolliprotseduure oligi aeg takso võtta ja toredate võõrustajate juurde sõita. Olenemata sellest, et kell oli pool 7 hommikul, oodati ilusti laua ümber ja tähistati uute eestlaste saabumist! Tuli ühineda! :)

Seega laupäevast ma rohkem rääkida selgelt ei saa...

Pühapäeval ärkasime kaua, remontisime natuke autot ja siis tegime tiiru ühte lähedalasuvasse koaalaparki! Koaaladest tuleb muidugi tõestuseks paar pilti ka ju panna, muidu te ei usu mind...

Edasi siis väike jalutuskäik kesklinnas asuvas Kings Parkis. Ja õhtuks koju grillima ning lauamänge mängima.

Esmaspäeval tuli olla asjalik :) Tehtud sai nii pangakonto kui ka mobiili number, käidud tööbüroos, ostetud püksid ja viisakleebiski passi võetud.

Ilm kiskus vaikselt pilve ja sai kusagil 4 paiku koju tuldud. Peale seda läks möll lahti... Suur-suur äike, kesklinnas uputused ja Kings Parki küljel mingi mudalaviin. Mõned majad isegi evakueeriti... Siin tuli jämedat rahet, paksu vihma ja kõva äikest. Elektrikatkestusi oli ka muidugi, aga õnneks ainult paar sekundit pikad.

Nüüd on aga teisipäeva hommik ja vaatame, mis päev toob!!! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar